Ubiquiti PoE Injector 24V/12W/FE
Ubiquiti PoE Injector 24V/12W/FEFullständiga specifikationerTyp av enhetStrömtillförsel - externNätdelEffektkapacitet12 WattErforderlig frekvens47 - 63 HzInmatn
I lager.
Artikelnummer: POE-24-12W
Leverantör: Ubiquiti
Fullständiga specifikationer
Typ av enhetStrömtillförsel - extern
Nätdel
Effektkapacitet12 Watt
Erforderlig frekvens47 - 63 Hz
InmatningsanslutningarStröm IEC 60320 C6
InspänningAC 120/230 V
Inspänningens områdeAC 90 - 260 V
Kontaktdetaljer för uteffekt1 x RJ-45
Utspänning24 V
Expansion/Anslutning
Gränssnitt- RJ-45
Diverse
EgenskaperLED-indikatorer
Standarder som följsUL, EN55022 Class B
Miljöparametrar
Luftfuktighet vid drift5 - 90 % (icke-kondenserande)
Max temperatur vid drift60 °C
Min temperatur vid drift-10 °C