Samsung Odyssey G5 S27CG552EU 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 165Hz
Samsung Odyssey G5 S27CG552EU 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 165Hz. Förstör dina fiender med lätthet tack vare Samsung Odyssey G55C LS27CG552EUXEN 27” vä
I lager.
Artikelnummer: 1227
Leverantör: Samsung
Samsung Odyssey G5 S27CG552EU 27" 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 165Hz. Förstör dina fiender med lätthet tack vare Samsung Odyssey G55C LS27CG552EUXEN 27” välvd VA-spelmonitor. Den stora 27” VA-skärmen erbjuder en detaljerad QHD-upplösning och 165Hz uppdateringsfrekvens för en smidig spelupplevelse. Dessutom har bildskärmen AMD FreeSync-teknik och en svarstid på 1 ms för fördröjningsfria bilder. Dessutom, tack vare DisplayPort- och HDMI-anslutningarna, är skärmen en idealisk följeslagare.
QHD VA LED-panel
Hög uppdateringsfrekvens
Spelbildskärmen kommer med en hög uppdateringsfrekvens på 165 Hz, vilket gör att du kan uppleva flytande spelande, smidig rullning och ett övergripande lyhört operativsystem. Tillsammans med den extremt snabba svarstiden på 1 ms ger skärmen dig otroligt mjuka rörelser och flytande spel.
Optimerad för spel
Nyckelfunktioner :
- 27-tums/68,58 cm VA LED-bakgrundsbelyst panel
- 2560x1440 QHD-upplösning vid 165Hz
- 2500:1 konstant kontrastförhållande
- Bildförhållande 16:9
- 1 ms MPRT ms svarstid
Ergonomi:
- -2°/18° skärmlutning
- VESA 75x75 fäste kompatibel
Anslutningsmöjligheter
- 1x HDMI 2.1-portar
- 1x DisplayPort 1.2-port
- 1x USB-port
- 1x 3,5 mm ljudjack